Anasayfa İletişim Site Haritası
Anasayfa Şantiye Yönetimi Projeler (Sanayi) Projeler (Diğer)
Haliller
   
  Hakkımızda
  Kalite Politikamız
  İnsan Kaynakları
  Mühendislik Hizmetlerimiz
  İnşaat Yönetimi
  Referanslarımız
  İlkelerimiz
  İletişim
 
 
 
   Hakkımızda

Haliller İnşaat-Mühendislik , genel olarak inşaat taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda referansımız bulunmaktadır. Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Turistik Yapılarda engin tecrübe ve makina parkıyla kısa sürede büyük işler başarmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 

Firmamız kurulduğu günden bugüne, amaçları ve hedefleri doğrultusunda inşaat sektöründeki faaliyetlerini yetenekli, tecrübeli, iyi eğitim görmüş, sektörün alt yapısını iyi tanıyan teknik kadrosundan aldığı güçle, kendisine kalite ve hizmet çeşitliliği ilkesini hedef edinmiştir. 

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.     
  AnasayfaReferanslarımızİletişim